تعمیرات ساعت اپل ( آی واچ )

امروزه گجت های بسیاری در زمینه ی الکترونیک طراحی شده و در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار گرفته است که میتواند این ابزارها و دستگاه ها را زیر مجموعه ی سیستمی که در آینده ای نه چندان دور خواهد آمد به نام اینترنت  اشیاء دانست و به عبارتی هم  پایه گذار این مسائل است. یکی از این گجت های بسیار محبوب که محصول شرکت اپل نیز هست به نام اپل واچ یا همان ساعت اپل می باشد که البته نام دیگر آن آی واچ می باشد.

کمپانی اپل وقتی اولین گوشی تلفن همراهی که قابلیت اتصال به  اینترنت را داشت طراحی کرد آن را iphone نامید که حرف اول آن یعنی I همان حرف اول Internet است که از آن پس  به تمامی دستگاه هایی که توان اتصال به اینترنت را دارا بوده باشد را این نام گذاشتند و هر دستگاهی هم  که میتوانست به اینترنت مصل شود در دسته ی دستگاه های هوشمند قرار گرفت. حتی اگر شما نامی مانند تلویزیون هوشمند را می شنوید مفهوم آن است که این تلویزیون توانایی اتصال به اینترنت را داشته و میتواند برنامه ها را از طریق اینترنت دریافت نماید.

خب می رسیم به ساعت اپل

همان طور که گفته شد اپل نیز دستگاه های بسیاری  می باشد که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و علاوه بر  خود دستگاه پشتیبانی های نرم افزاری را نیز ارائه می دهد.برای همین کاربران زیادی دارد. ساعت اپل نیز یکی از محبوبترین دستگاه هایی است که اپل طراحی کرده است که این ساعت یک ساعت عادی نبوده و قابلیت های زیادی دارد که ما در اینجا به برخی از قابلیت های اصلی این ساعت اشاره خواهیم کرد.

۱ – آی واچ اپل توانایی شارژ شدن به صورت بیسیم را دارا است. در واقع سیستم شارژینگ این ساعت به  گونه ای طراحی شده است  که با استفاده از سیستم آهنربایی میتوانید ساعت خود رار شارژ کنید.

۲ – باید بدانید که اپل واچ فقط یک نمایشگر زمان نیست و یک پخش کننده ی موزیک نیز هست که میتوانید موزیک های لدخواه خود را در حافظه ی داخلی ساعت ریخته و سپس با کیفیت بالا به موزیک دلخواه خود گوش کنید.

۳ – یکی دیگر از  قابلیت های این ساعت در رابطه با سلامتی است که با استفاده از فناوری های پیشرفته ای که در این ساعت نهفته است میتواند ضربان قلب و نبض شما را زیر نظر گرفته و به این ترتیب شما می توانید از وضعیت سلامتی خود آگاهی داشته باشید.

۴ – از دیگر قابلیت های آی واچ اپل دریافت پیام ها  و تماس  ها می باشد که شما به راحتی میتوانید پیام ها و تناس های تلفنی  خود را دریافت کنید و به آن ها نیز پاسخ دهید که امروزه وسایل  ارتباطی در صدر همه چیز قرار گرفته اند.

۵ – در آینده ای نه چندان دور این ساعت حتی جایگزین کیف پول شما نیز خواهد شد و همان طور که گفته شد هدف این گجت ها بر مبنای اینترنت اشیاء می باشد که در نهایت و در دنیا جدید یک سیستم یکپارجه را برای کاربران و عموم  مردم به ارمغان خواهد آورد.

۶ – قابلیت اتصال به سیستم اینترنت اشیاء و هوشمند سازی خانه ها از دیگر قابلیت های این ساعت است که میتوانیدهم اکنون و هم در آینده ای بسیار نزدیک از آن بهره مند شوید.

سنگین ترین وظیفه ای که ساعت اپل باید آن را به درستی  انجام دهد

به گفته ی شرکت اپل یکی از سنگین ترین وظایفی که برای آی واچ طراحی گردیده است که باید به درستی انجام دهد کنترل مسائل مربوط به سلامتی  مانند ضربان قلب و … می باشد که با استفاده از این قابلیت ها فرد می تواند برخی از حیاتی ترین مسائل سلامتی خود  را بررسی  کند و زیر نظر بگیرد.

مشکلات و خرابی های آی واچ اپل

به دلیل طراحی فوق العاده ی این گجت پیشرفته خرابی چندانی برای آن وجود ندارد و میتوان گفت تنخا وسیله ای است که مراجعات به جهت تعمیرات برای آن بسیار کم است، جالب است بدانید مثلا مراجعه برای  تعمیرات لپ تاپ های اپل زیاد است این در حالی است که ساعت اپل به ندرت دچار خرابی میشود و این  نشان از کیفیت بالای این محصول دارد. ولی با این حال بازهم مراجعاتی جهت اعلام خرابی و تعمیرات  برای آی واچ وجود داشته است و خب میدانید که هیچ دستگاه  الکترونیکی نیست که دچار مشکل نشود.

در ادامه میخواهیم در مورد  مشکلاتی صحبت کنیم که برای اپل واچ  طبق گزارش های کاربران پیش آمده است و قبل از شروع لازم به ذکر است که این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیرات محصولات اپل را در ایران انجام میدهد که شما عزیزان در صورت خرابی اپل واچ خود میتوانید تعمیرات و عیب یابی ساعت  اپل خود را به دست  مهندسان و تکنسین های این مرکز بسپارید تادر کمترین زمان کار تعمیرات انجام شده تا دوباره  بتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید. در ادامه به چند تا از این مشلات اشاره میکنیم.

  • بلوتوث کانکت نمی شود ، به عبارتی نمی توان با استفاده از گوشی موبایل و دیگر دستگاه های  بلوتوث با اپل واچ ارتباط برقرار کرد در حالی که در چندی پیش امکان پذیر بود
  • اتمام  زود هنگام باطری که البته اپل ق.ل داده  این مشکل را برطرف کند زیرا تا این تاریخ که این مقاله نگاشته می شود یعنی ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ مشکل اتمام زود هنگام باطری برای ساعت اپل وجود دارد که این مشکل از همان ابتدا همراه آی واچ بوده است.
  • عدم شارژ شدن  که در این حالت ساعت شارژ نمی شود . دلیل این ایراد هم میتواند از شارزر بوده باشد و هم از مشکل در باطری که نمی تواند شارز بگیرد در هر حال باید توسط تکنسین ها مورد عیب یابی قرار گیرد.
  • و دیگر مشکلات احتمالی که توسط کابران گزار شده است…

تلفن تماس مشاوره جهت تعمیرات و رفع مشکل : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس :تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳

چه امتیازی به این وب سایت میدهید؟