عیب یابی و تعمیرات تخصصی آیفون

معرفی گوشی آیفون اپل

سری گوشی های آیفون که محصول شرکت اپل می باشند از دسته تلفن های هرماه قدرتمند و کامل هستند که همه ما یا نوعی از آن را داریم و یا حداقل نام ان را شنیده و یا در دست دوستان و آشنایان دیده ایم. گوشی های شرکت اپل دارای سیستم عامل مخصوص این شرکت یعنی IOS هستند که دارای قابلیت های زیادی است که باید با آن کار کنید تا به  شگفتی و امنیت بالای آن پی ببرید. این  گوشی ها از نظر سخت افزاری نیز بسیار پیشرفته بوده و هر بار که مدل جدیدی از آیفون منتشر میشود بر قدرت سخت افزاری آن افزوده میشود که این خود کاربران را بسیار راضی کرده است به این دلیل که هرچه دستگاخ قدرتمندتر بوده باشد  دیرتر دچار خرابی شده و عمرطولانی تر و مفیدی را خواهد داشت.

مشکلات و خرابی گوشی های آیفون

این که یک دستگاه الکترونیکی مانند گوشی آیفون دچار خرابی و نقص فنی شود دلیل بر بد بودن آن دستگاه و برند نبوده و خرابی جزئی جدایی ناپذیر از دستگاه هایکه با  الکترونیکی و کامپیوتری است. در این بخش نیز میخواهیم کمی در مورد خرابی های گوشی های اپل که همه ما آن ها را با عنوان آیفون می شناسیم صحبت کنیم. البته قبل از نام بردن خرابی و مشکلات گوشی های آیفون  بهتر است بدانید که عیب یابی و تعمیرات این گوشی ها نیازمند تخصصی بالا بوده و حتی برخی از  تعمیرکاران گوشی های ساده تر نمی توانند گوشی های آیفون یا عیب یابی و تعمیرکنند لذا برای جلوگیری از هرگونه خرابی های اضافه تر و از دست دادن دستگاه بهتر از گوشی آیفون خود را به دست افراد متخصص بسپارید.

ما نیز برای کمک به افراد و طرف داران اپل  تعمیرات تخصصی تما می مدل های آیفون را انجام می دهیم. این مرکز با بهره گیری از متخصصین مجرب  و حرفه ای و همچنین  با استفاده از ابزارهای به روز در زمینه تعمیرات سعی دارد در کمترین زمان و با بالاتریم کیفیت تعمیرات گوشی را انجام داده و تحویل مشتری دهد. خمچنین بعد  از تعمیرات نیز حداقل به مدت ۲۴ ساعت تست می گردد تا از سلامتی کامل دستگاه اطمینان حاصل شود.

و اما خرابی و مشکلات گوشی های آیفون

۱- کرش کردن برنامه ها در حین انجام کار

این مشکل از دسته خرابی هایی بوده که توسط کاربران زیادی گزارش شده که در حین کار با نرم افزار در گوشی با هنگ کردن و  به عبارتی دیگر کرش کردم مواجه شده اند به گونه ای که کاربران مجبور به ریستارت کردن گوشی خود می شدند. اولین دلیل این ایراد سیستم عامل ios می باشد  که حتی در آپدیت ها نیز برطرف نشده که باید با یک عیب یابی دقیق بتون مشکل را پیدا کرد و بعد از کشف ایراد اصلی  که تا کنون هم دققیا مشخص نبوده ولی تا ۸۰ درصد مقصر سیستم عامل است میتوان خرابی را برطرف کرد.

۲ – داغ شدن بیش از حد گوشی

از دیگر مشکلات اپ داغ شدن بیش از حد گوشی موبایل می باشد که کاربران زیادی از این حالت گوشی آیفون خود ناراضی هستند و در حین استفاده حرارت بالایی را در دستان خود احساس می کنند و حالت ناخوشایندی را می دهد.

۳ – مشکلات مربوط به هدفون

ازدیگر مشکلات گوشی های آیفون خرابی در جک هدفون می باشد که معمولاً  یا وجود نویز در صدای خروجی و یا کلا قطع شدن صدا مواجه می شوند که البته این مورد خرابی به راحتی قابل  برطرف شدن است.

از دیگر خرابی هایی که البته می توان این طور گفت که در بین تمامی برندهای گوشی ها مشترک است خرابی باطری – ضعف آنتن دهی و … می باشد که مرکز تعمیرات با موفقیت  و به  صورت کاملل تمامی مشکلات گوشی آیفون شما را  برطرف خواهد کرد. اگر با  گوشی آیفون خود مشکلی دارید می توانید با تکنسین های این مرکز مشورت کنید.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس :تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳

چه امتیازی به این وب سایت میدهید؟